ZMaya PIX v růžích

Po celkem dlouhé odmlce opět jeden příspěvek na blog. Dnes budu psát o skvělém focení s Májou.

Většinou lze dívky, se kterými spolupracuji, rozdělit do dvou skupin. Jedny jsou hned na první pohled krásné a fotogenické a je předem většinou dané, že výsledek dopadne dopře. Majda patří do druhé skupiny. Dívky, které když potkáte na ulici, tak byste si vůbec neřekli, že ta holka může fotit. Ale pak se postaví před foťák, nahodí neskutečné výrazy, skvělé pózy, nadšení z ní přímo srší a pro dobrou fotku je ochotna udělat cokoliv – a rázem všechny holky z první skupiny strčí do kapsy.

S Májou jsme se sešli na Vyšehradě. Šli jsme jen s cílem si zafotit, nic konkrétního nebylo v plánu. Při focení jsme si skvěle pokecali, protože Majda zná oba pohledy – jak ze strany modelky, tak i ze strany fotografa, což bylo opravdu příjemné. Navíc je výřečná a tak jsme mleli a mleli (Většinou toho při focení víc nakecám, než nafotím a Majda byla skvělý parťák). Jak jsme se tak procházeli, narazili jsme i na keř divokých růží. A bylo to hned jasné. Věděl jsem, že chci udělat další snímek do série Natureborn (celá série zde). A zadařilo se.

Mája je neskutečná a spolupráce s ní byla opravdu úžasná. Doufám, že se ještě při focení setkáme a já vám budu moct naservírovat další fotky s touto úžasnou modelkou. Mimo to, pokud i vás Majda zaujala, můžete jí podpořit na jejich Facebookových stránkách. Odkaz najdete zde.

Pro dnešek vše. Zase příště u dalšího blog postu. Samozřejmě si nezapomeňte prohlédnout fotky z našeho společného snažení, které najdete níže 🙂

The Rose

1

2

3

4

akt

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *