Indiánské léto

Ano, je to trochu divné psát těsně před Silvestrem o indiánském létu. Jenže poslední půl rok byl pro mě tak náročný, že jsem musel úpravy všech TFP focení, které jsem zvládl v okolo léta, odložit až na zimu, kdy jsem konečně zpracoval všechny zakázky a zbývá mi čas i na mé osobní projekty. A právě indiánské léto je jeden z prvních, které jsem dokončil.

Na focení jsem se domluvil s krásnou Paolinou. Vyhlédl jsem si jí na fotoserveru pro modelky a fotografy – fotopatracka.cz. A musím přiznat, že zájem o focení z mé strany byl veliký, vzhledem k tomu, že jsme se domlouvali opravdu dlouho a několikrát jsme focení přeložili, než se nám konečně podařilo shodnout na termínu. Jako lokalitu jsme si vybrali pražskou Divokou Šárku, kde jsem fotil poprvé a určitě né naposledy.

Při focení jsem používal pouze odraznou desku, abych dostal slunce do obličeje a dodal tak fotkám pravou letní atmosféru. A jelikož jsme fotili v pozdním odpoledni, nesmělo chybět ani protisvětlo v podobě nízko položeného slunce. Celé focení proběhlo s mojí indiánskou čelenkou. Paolina byla první, která jí měla na hlavě a na kom jsem jí poprvé fotil, i když pak se objevila i na modelingovém táboře, o kterém mám v plánu velmi brzy také napsat blog post.

A pokud Vás Paolina zaujala a chtěli byste vidět její další fotky od různých fotografů, podívejte se na její facebookové stránky.

Co říkáte na fotky s čelenkou? Líbí se?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *